DLM11SN900HZ2L
Productnummer DigiKey
490-18111-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18111-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18111-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLM11SN900HZ2L
Beschrijving
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,38Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLM11SN900HZ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,38Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Impedantie bij frequentie
90 Ohms @ 100 MHz
Verpakking / doos
0504 (1210 metrisch), 4 kabels
Nominale stroom (max.)
100mA