BLM31KN102SH1L
Productnummer DigiKey
490-16520-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16520-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16520-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM31KN102SH1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 2A 75mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM31KN102SH1L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
75mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
2A