BLM31KN471SH1L
Productnummer DigiKey
490-16529-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16529-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16529-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM31KN471SH1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Gedetailleerde beschrijving
470 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 4A 20mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM31KN471SH1L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
470 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
4A