BLM02AX121SN1D
Productnummer DigiKey
490-BLM02AX121SN1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM02AX121SN1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM02AX121SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM02AX121SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 01005 (0402 metrisch) 250mA 500mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM02AX121SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Verpakking / doos
01005 (0402 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,009" (0,22mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
250mA