BLM02BX121SN1D
Productnummer DigiKey
490-14876-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-14876-1-ND - Cut Tape (CT)
490-14876-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM02BX121SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 01005 (0402 metrisch) 350mA 500mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM02BX121SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
350mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
01005 (0402 metrisch)
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,009" (0,22mm)
Grootte / afmetingen
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz