0502128000-12-R4
Productnummer DigiKey
0502128000-12-R4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0502128000-12-R4
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 1854 RD001 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
0502128000-12-R4 Modellen
Categorie
Draaddikte
24AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Aantal rijen
1
Status onderdeel
Actief
Aantal geleiders
1
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)