0502128000-12-R4-D
Productnummer DigiKey
0502128000-12-R4-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0502128000-12-R4-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 1854 RD001 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 24AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
EDA/CAD-modellen
0502128000-12-R4-D Modellen
Categorie
Draaddikte
24AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)