LFCG-2000+
Productnummer DigiKey
3157-LFCG-2000+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCG-2000+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFCG-2000+
Beschrijving
CER FILTER 2.35GHZ LOW PASS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,35GHz (grens) Frequentie Laagdoorlaat RF-filters (radiofrequentie) bandbreedte 1,7dB 0805 (2012 metrisch), 8 PC-pad
Categorie
Type filter
Laagdoorlaat
Fabrikant
Mini-Circuits
Invoegingsverlies
1,7dB
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), 8 PC-pad
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Frequentie
2,35GHz (grens)
Hoogte (max.)
0,042" (1,08mm)