HFCG-2000+
Productnummer DigiKey
3157-HFCG-2000+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-HFCG-2000+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFCG-2000+
Beschrijving
CER FILTER 1.93GHZ HIGH PASS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1,93GHz (grens) Frequentie Hoogdoorlaat RF-filters (radiofrequentie) bandbreedte 1,8dB 0805 (2012 metrisch), 6 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HFCG-2000+ Modellen
Categorie
Invoegingsverlies
1,8dB
Fabrikant
Mini-Circuits
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), 6 PC-pad
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Frequentie
1,93GHz (grens)
Hoogte (max.)
0,046" (1,18mm)