HFCW-5500+
Productnummer DigiKey
3157-HFCW-5500+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-HFCW-5500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCW-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFCW-5500+
Beschrijving
CER FILTER 5.5GHZ HIGH PASS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5,5GHz (grens) Hoogdoorlaat Keramische filters 13.9 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrisch), 6 PC-pad
Categorie
Invoegingsverlies
1,5dB
Fabrikant
Mini-Circuits
Type filter
Hoogdoorlaat
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch), 6 PC-pad
Frequentie
5,5GHz (grens)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie
50Ohm
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Bandbreedte
13.9 GHz