MIC5365-3.3YC5-TR
Productnummer DigiKey
576-3193-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-3193-1-ND - Cut Tape (CT)
576-3193-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5365-3.3YC5-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SC-70-5
EDA/CAD-modellen
MIC5365-3.3YC5-TR Modellen
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SC-70-5
Spanningsuitval (max.)
0,31V @ 150mA