MIC5504-1.8YM5-TR
Productnummer DigiKey
576-4879-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-4879-1-ND - Cut Tape (CT)
576-4879-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5504-1.8YM5-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
MIC5504-1.8YM5-TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
55 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
65 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,38V @ 300mA