DSC1203CI3-100M0000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
100 MHz XO (standaard) LVDS Oscillator 2,25V ~ 3,63V Stand-by (uitschakelen) 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1203CI3-100M0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1203CI3-100M0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1203CI3-100M0000
Beschrijving
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,63V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
32mA (nom.)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)