DSC1123CI2-300.0000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Gegevensblad
300 MHz XO (standaard) LVDS Oscillator 2,25V ~ 3,63V Inschakelen/uitschakelen 6-VDFN
DSC1123CI2-300.0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1123CI2-300.0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1123CI2-300.0000
Beschrijving
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,63V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
32mA
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)