DSC1001DL5-100.0000B is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Gegevensblad
100 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN
DSC1001DL5-100.0000B
Productnummer DigiKey
150-DSC1001DL5-100.0000B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1001DL5-100.0000B
Beschrijving
MEMS CMOS OSC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±10ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stroom - voeding (max.)
8,7mA
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)