ACMS201209A301 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Fair-Rite Products Corp.
Op voorraad: 126.856
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Pulse Electronics
Op voorraad: 3.750
Gegevensblad
TE Connectivity Passive Product
300 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 50mOhm
ACMS201209A301
Productnummer DigiKey
5262-ACMS201209A301TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-ACMS201209A301CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS201209A301DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACMS201209A301
Beschrijving
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale stroom (max.)
3A
DC-weerstand (DCR) (max.)
50mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
300 Ohms @ 100 MHz