BMC2AY0300AG
Productnummer DigiKey
1712-BMC2AY0300AGTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-BMC2AY0300AGCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BMC2AY0300AG
Beschrijving
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 50mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
3A
Fabrikant
TE Connectivity Passive Product
DC-weerstand (DCR) (max.)
50mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
300 Ohms @ 100 MHz