APTD1608LZGCK
Productnummer DigiKey
754-1949-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1949-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1949-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APTD1608LZGCK
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 525nm Led-indicatie - Discreet 2,65V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APTD1608LZGCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,65V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Serie
Kijkhoek
60°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Golflengte - piek
515nm
Configuratie
Standard
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Kleur lens
Kleurloos
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Helder
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
1,10mm
Stijl lens
Rond met gebogen top
Basisproductnummer
Grootte lens
0,70mm dia