APTD1608LSYCK/J3-PF
Productnummer DigiKey
754-1947-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1947-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1947-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APTD1608LSYCK/J3-PF
Beschrijving
LED YELLOW CLEAR 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 590nm Led-indicatie - Discreet 1,85V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APTD1608LSYCK/J3-PF Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,85V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Serie
Kijkhoek
60°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Golflengte - piek
590nm
Configuratie
Standard
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Kleur lens
Kleurloos
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Helder
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
1,10mm
Stijl lens
Rond met gebogen top
Basisproductnummer
Grootte lens
0,70mm dia