MPX1D0630L4R7 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 255
Gegevensblad
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 6.2 A 36,7mOhm max. Niet-standaard
Introducing METCOM Power Inductors!
METCOM MPX Series Digital Data Sheet
MPX1D0630L4R7
Productnummer DigiKey
399-20685-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPX1D0630L4R7
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 6.2A 36.7 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPX1D0630L4R7 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
6,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
36,7mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,256" B (7,00mm x 6,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)