HCM1A0703V2-4R7-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HCM1A0703V2-4R7-R |
Beschrijving | FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4.7 µH Afgeschermd Inductor 4 A 46,5mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 46,5mOhm max. |
Serie | Frequentie - zelfresonerend 20MHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Klasse AEC-Q200 |
Status onderdeel Verouderd | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Materiaal - kern | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Inductantie | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±20% | Verpakking / doos Niet-standaard |
Nominale stroom (A) | Grootte / afmetingen 0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm) |
Stroom - verzadiging 6,8A | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |