SPP20N60C3XKSA1
Productnummer DigiKey
448-SPP20N60C3XKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPP20N60C3XKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 20.7A TO220-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 20,7 A (Tc) 208W (Tc) Through-hole PG-TO220-3-1
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SPP20N60C3XKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,9V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
114 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2400 pF @ 25 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogensdissipatie (max.)
208W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-3-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
190mOhm @ 13,1A, 10V