STP25N60M2-EP
Productnummer DigiKey
497-15892-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP25N60M2-EP
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 18A TO220
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 18 A (Tc) 150W (Tc) Through-hole TO-220
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STP25N60M2-EP Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,75V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1090 pF @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
188mOhm @ 9A, 10V