IRLML0060TRPBF
Productnummer DigiKey
IRLML0060TRPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
IRLML0060TRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
IRLML0060TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IRLML0060TRPBF
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 2.7A SOT23
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 2,7 A (Ta) 1,25W (Ta) Opbouwmontage Micro3™/SOT-23
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IRLML0060TRPBF Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 25µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
2.5 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±16V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
290 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1,25W (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
Micro3™/SOT-23
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
92mOhm @ 2,7A, 10V