IPW60R041P6FKSA1 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 875
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 731
Gegevensblad
Op voorraad: 9
Op voorraad: 0
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 880
Vishay Siliconix
Op voorraad: 479
Vishay Siliconix
Op voorraad: 348
Op voorraad: 89
Op voorraad: 480
Op voorraad: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanaal 600 V 77,5 A (Tc) 481W (Tc) Through-hole PG-TO247-3
PG-TO247-3
IPW60R041P6FKSA1
Productnummer DigiKey
448-IPW60R041P6FKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW60R041P6FKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 77.5A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPW60R041P6FKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 2,96mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
170 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8180 pF @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
481W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
41mOhm @ 35,5A, 10V