T50R0UVC2
Productnummer DigiKey
1436-1616-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T50R0UVC2
Beschrijving
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard, met vergrendeling Zwart 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50 lbs (22,68 kg)
Categorie
Lengte - werkelijk
0,663' (202,00mm, 7,95")
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Zak
Functies
UV-bestendig
Type snoer-/kabelbinder
Standaard, met vergrendeling
Lengte - bij benadering
8"
Diameter bundel
1,97" (50,00mm)
Basisproductnummer
Breedte
0,181" (4,60mm)