CTAM20C2
Productnummer DigiKey
1436-1322-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CTAM20C2
Beschrijving
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enkele opening Kabelbinders - Houders en bevestigingen Zwart Schroef, #10
Categorie
Grootte / afmetingen
0,80" L x 0,40" B x 0,20" H (20,3mm x 10,2mm x 5,1mm)