G125-MS12005M2P
G125-MS12005M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS12005M2P
Productnummer DigiKey
952-3676-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-MS12005M2P
Beschrijving
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Opbouwmontage 20 posities 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modellen
G125-MS12005M2P Modellen
Categorie
Type bevestiging
Met schroefdraad
Fabr.
Hoogte isolatie
0,193" (4,90mm)
Verpakking
Bulk
Functies
Koppelflens, montageflens, pick-and-place
Aantal posities
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Nominale stroom (A)
2A per contact
Stijl
Nominale spanning
450V
Mated stapelhoogtes
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm