G125-FS12005F1P
G125-FS12005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS12005F1P
Productnummer DigiKey
952-3668-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-FS12005F1P
Beschrijving
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 Posities Receptacle Connector 0,049" (1,25mm) Opbouwmontage Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
G125-FS12005F1P Modellen
Categorie
Type bevestiging
Schroefsluiting
Fabr.
Afwerking contact - mating
Serie
Dikte afwerking contact - mating
8,00µin (0,203µm)
Verpakking
Bulk
Kleur isolatie
Groen
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,207" (5,25mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 105°C
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kaart naar kaart of kabel
Afwerking contact - stijl
Goud
Aantal posities
Functies
Stopschroeven, pick-and-place, polarisatiesleutel
Aantal posities belast
Alle
Nominale stroom (A)
2A
Pitch - mating
Toepassingen
Automotive, General Purpose
Aantal rijen
2
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA4T), nylon 4T, glasgevuld, halogeenvrij
Rij-afstand - mating
0,049" (1,25mm)