XVM-315R9345-R
Productnummer DigiKey
283-XVM-315R9345-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XVM-315R9345-R
Beschrijving
CAP MODULE 3.4F 315.9V
Gedetailleerde beschrijving
3.42 F (EDLC) supercondensators 315.9 V Module 380mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
380mOhm
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Verpakking / doos
Module
Capaciteit
3.42 F
Grootte / afmetingen
17,323" L x 14,843" B (440,00mm x 377,00mm)
Tolerantie
-5%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,756" (70,00mm)
Spanning - nominaal
315.9 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C