XLM-62R1137A-R
Productnummer DigiKey
283-4786-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XLM-62R1137A-R
Beschrijving
CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
130 F (EDLC) supercondensators 62.1 V Module 6,7mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
6,7mOhm
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Serie
Aansluiting
Schroefklemmen
Verpakking
Bulk
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Module
Capaciteit
130 F
Grootte / afmetingen
24,996" L x 6,937" B (634,90mm x 176,20mm)
Tolerantie
0%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
6,862" (174,30mm)
Spanning - nominaal
62.1 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C