PHVL-3R9V474-R
Productnummer DigiKey
283-PHVL-3R9V474-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHVL-3R9V474-R
Beschrijving
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM VT
Gedetailleerde beschrijving
470 mF (EDLC) supercondensators 3.9 V Radial 400mOhm 5000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 85°C
Afstand geleider
0,465" (11,80mm)
Capaciteit
470 mF
Grootte / afmetingen
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,571" (14,50mm)
Spanning - nominaal
3.9 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
400mOhm