PHVL-3R9V255-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 18
Gegevensblad
2.5 F (EDLC), supercondensators 3.9 V Radial 80mOhm 5000 uur @ 85°C
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9V255-R
Productnummer DigiKey
283-PHVL-3R9V255-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHVL-3R9V255-R
Beschrijving
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM VT
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PHVL-3R9V255-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 85°C
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
2.5 F
Grootte / afmetingen
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,906" (23,00mm)
Spanning - nominaal
3.9 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm