HSL1625-3R8227-R
Productnummer DigiKey
283-HSL1625-3R8227-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSL1625-3R8227-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
220 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 100mOhm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
220 F
Grootte / afmetingen
0,650" dia (16,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm