HSL1225-3R8127-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 91
Gegevensblad
120 F (EDLC), supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 200mOhm 1000 uur @ 60°C
Hybrid Supercapacitor Technology Overview
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HSL1225-3R8127-R
Productnummer DigiKey
283-HSL1225-3R8127-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSL1225-3R8127-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
120 F
Grootte / afmetingen
0,508" dia (12,90mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
200mOhm