HSH0820-3R8406-R
Productnummer DigiKey
283-HSH0820-3R8406-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH0820-3R8406-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 40F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
40 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 250mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
40 F
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
250mOhm @ 1kHz