HSH0612-3R8805-R
Productnummer DigiKey
283-HSH0612-3R8805-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH0612-3R8805-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 8F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 1,2Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,102" (2,60mm)
Capaciteit
8 F
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
-20%, +50%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,551" (14,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
1,2Ohm @ 1kHz