HCM0503-4R7-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 15.213
Gegevensblad
Direct
Pulse Electronics
Op voorraad: 596
Gegevensblad
Similar
Vishay Dale
Op voorraad: 0
Similar
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 4.5 A 60mOhm max. Niet-standaard
HCM0503-4R7-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0503-4R7-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0503-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0503-4R7-R
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - verzadiging
5,5A
DC-weerstand (DCR)
60mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)