BK/MDL-10-R
Productnummer DigiKey
283-2736-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/MDL-10-R
Beschrijving
FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 A 32 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Nominale spanning - AC
32 V
Breekvermogen bij nominale spanning
1kA
Smelten I²t
64.4
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.01 Ohms