BK/AGC-10-R
Productnummer DigiKey
283-2622-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/AGC-10-R
Beschrijving
FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
Gedetailleerde beschrijving
10 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Breekvermogen bij nominale spanning
200A
Smelten I²t
486.0
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.008 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V