BK/GMC-500-R
Productnummer DigiKey
283-2891-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GMC-500-R
Beschrijving
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Medium blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
0.41
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CSA, KC-MARK, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.335 Ohms