BK/GDA-500MA
Productnummer DigiKey
283-BK/GDA-500MA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GDA-500MA
Beschrijving
FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
0.038
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.46 Ohms