PDS5100H-13 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PDS5100H-13 |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 |
Standaard levertijd fabrikant | 40 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 100 V 5A Opbouwmontage PowerDI™ 5 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 3.5 µA @ 100 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier PowerDI™ 5 |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 100 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding -65°C ~ 175°C |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 5A | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 710 mV @ 5 A |