AP66300QFVBW-13
Productnummer DigiKey
31-AP66300QFVBW-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-AP66300QFVBW-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP66300QFVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP66300QFVBW-13
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,8V 1 Uitgang 3A 16-UQFN blootliggende pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AP66300QFVBW-13 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (max.)
50V
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
300kHz ~ 2,5MHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Soort
Automotive
Topologie
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Spanning - ingang (min.)
3,8V
Apparaatpakket leverancier
U-QFN4040-16/SWP (type UXB)
Spanning - ingang (max.)
60V