AP66300FVBW-13 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,8V 1 Uitgang 3A 16-UQFN blootliggende pad
AP66300FVBW-13
Productnummer DigiKey
31-AP66300FVBW-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-AP66300FVBW-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP66300FVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP66300FVBW-13
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - uitgang (min./vast)
Fabr.
Spanning - uitgang (max.)
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
300kHz ~ 2,5MHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
U-QFN4040-16/SWP (type UXB)
Spanning - ingang (min.)
3,8V
Basisproductnummer
Spanning - ingang (max.)
60V