MDS-150AAS24 BA
Productnummer DigiKey
1145-1013-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-150AAS24 BA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Gedetailleerde beschrijving
24V 150 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Grootte / afmetingen
6,69" L x 3,35" B x 1,57" H (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang
24V
Stroom - uitgang (max.)
6,25A
Vermogen (watt)
150 W