MDS-090AAS24 BA
Productnummer DigiKey
1145-1020-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-090AAS24 BA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 90 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Fabrikant
Delta Electronics
Efficiëntie
Niveau V
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
5,91" L x 2,36" B x 1,38" H (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, UL
Spanning - uitgang
24V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang (max.)
3,75A
Gewicht
0,993 lb (450,42 g)
Vermogen (watt)
90 W