CZRF52C12 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Comchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Comchip Technology
Op voorraad: 0
Dioden - Zener 12 V 200 mW ±5% Opbouwmontage 1005/SOD-323F
CZRF52C12
Productnummer DigiKey
641-1070-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRF52C12
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CZRF52C12 Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 9 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
1005/SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
20 Ohms