CZRF52C12-HF is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Op voorraad: 0
Similar
Nexperia USA Inc.
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Dioden - Zener 12 V 200 mW ±5% Opbouwmontage 1005/SOD-323F
CZRF52C12-HF
Productnummer DigiKey
CZRF52C12-HF-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRF52C12-HF
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
CZRF52C12-HF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 9 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Tolerantie
±5%