CPDQR24V-HF is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Comchip Technology
Op voorraad: 13.453
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 118
STMicroelectronics
Op voorraad: 68
Op voorraad: 6
47V Klem 1A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402/SOD-923F
CPDQR24V-HF
Productnummer DigiKey
CPDQR24V-HF-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQR24V-HF
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 47V 0402/SOD923F
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
CPDQR24V-HF Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
1A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
47W
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Capaciteit bij frequentie
10pF @ 1MHz
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
25V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
47V